Bespoke

Bespoke uzvalki tagad arī BG Suits džentlmeņu ateljē!

Ar lepnumu paziņojam, ka tagad džentlmeņu ateljē BG Suits, ir iespējams pasūtīt Bespoke uzvalkus. Līdz šim BG Suits jau pierādījis sevi kā izcilas kvalitātes individuāli šūtu uzvalku līderis Latvijas tirgū. Tagad BG Suits piedāvājumu, kurā ietverti individuāli šūti uzvalki, krekli, aksesuāri un apavi, papildina arī Bespoke uzvalki, kuru darināšanas procesā piedalās Latvijas labākie uzvalku darinātāji.

 

 

Lai arī džentlmeņu modes pasaulē termins Bespoke jau sen kļuvis par sinonīmu vārdam “ekskluzīvs”, tā nosaukums ir radies no vārda “liecināt” (to speak for – angļu val.). Tas ir britisks apzīmējums procesam, kad meistars individuāli pielāgo darinājumu klientam.

 

Kas ir BESPOKE uzvalks?

Pasūtot Bespoke uzvalku klients iegūst iespēju iziet cauri uzvalka tapšanas procesam no paša sakuma līdz pašām beigām. Klients tiek aicināts uz vairākām pielaikošanas vizītēm un redz kā veidojas viņa uzvalks, no pašiem pamatiem līdz gatavam produktam. Bespoke procesa laikā klientam ir iespējā komentēt savas sajūtas, jau uzvalka tapšanas pirmajos soļos, kas atļauj meistaram pilnīgi pielāgot uzvalka izmērus un dizainu atbilstoši Jūsu vēlmēm. Bespoke uzvalks arī nav ierobežots klasiska uzvalka ietvaros un ļauj klientam pilnīgi izpausties ar savam velmēm.

Rezultātā klients saņem sev pilnībā individuāli darinātu uzvalku, kā arī tiek saglabāta klienta individuālā piegrieztne, kura ļauj pasūtīt pilnīgi identiski pieguļošus uzvalkus arī nākotnē. Bespoke uzvalka darināšanai Jūs varat izvēlēties jebkuru no BG Suits salona pieejamiem uzvalku audumiem.

 

Atšķirībā no individuāli šūtiem uzvalkiem, kuru darināšanas pamatā ir izmantotas nozares profesionāļu izgatavotas standartizētas piegrieztnes, kuras meistars pēc individuāliem mēriem pielāgojis katram klientam un viņa auguma īpatnībām, Bespoke ir visaugstākās klases uzvalki. Bespoke uzvalku unikalitātes un luksusa atslēga ir tajā, ka, darinot šādu uzvalku, meistars piegrieztni, kas detalizēti veidota pēc klienta mēriem, sāk no nulles, katru, pat mazāko detaļu konstruējot individuāli klientam. Tas ļauj ne vien radīt ekskluzīvu modeli, bet arī panākt vēl labāku uzvalka piegulumu augumam, kā arī vēl labāk izcelt tās auguma īpašības, kuras klients vēlas.