Aksesuāri, kam jābūt ikviena vīrieša garderobē

2016 10 03

Katra īsta džentlmeņa garderobe ir mākslas darbs, kas daudz stāsta par viņa darba ētiku. Skapja saturs bieži vien nošķir īstus vīriešus no pārējiem, un daudziem īstās garderobes izvēle var būt liels izaicinājums. “BG Suits” speciālisti ar prieku konsultēs Jūs par dažiem no aksesuāriem, kam jāpieder ikvienam vīrietim.

Lasīt vairāk...

Kā izvēlēties uzvalka krāsu

2016 04 13

Valkājot uzvalku, pirmais, ko pamana ikviens, ir tā krāsa — tieši tādēļ tas ir viens no galvenajiem faktoriem, kas veido pirmo iespaidu. Krāsas izvēli nosaka vairāki faktori.

Lasīt vairāk...

Vīriešu šorti ar atlokiem – šīs vasaras karstākā modes tendence

2016 07 07

Dažas modes tendences nekad nezaudē aktualitāti, un šorti ar atlokiem tam ir īsts pierādījums. Tajos ir kaut kas ļoti vasarīgs. Meklējot šortus, jāuzdod sev jautājums, kā tajos izskatīties pēc iespējas labāk.

Lasīt vairāk...

Žakete ar vienu vai divām pogu rindām

2016 04 11

Ieejot veikalā, lielai daļai vīriešu galvā rodas jautājums: „Kādu uzvalku iegādāties?” Katrs no mums ir atšķirīgs, ar savu personību, ko ir iespējams pasvītrot ar apģērba palīdzību. Tomēr ir noteikumi, pie kuriem vajadzētu pieturēties.

Lasīt vairāk...

Jums vispiemērotākā uzvalka un kaklasaites atrašana

2016 04 13

Lai gan bieži dzirdēts, ka uzvalks rotā vīrieti, nereti tiek piemirsts, ka aksesuārs ap kaklu — kaklasaite — var šo iespaidu pilnībā sagraut. Līdzīgi kā saules apdegums uz sejas, arī nepārdomāta uzvalka/kaklasaites kombinācija var ļoti daudz atklāt par to, kā vīrietis rūpējas par sevi, kas ir viņa prioritātes un kāds viņš tiecas kļūt.

Lasīt vairāk...