Aksesuāri, kam jābūt ikviena vīrieša garderobē

2016 10 03

Katra īsta džentlmeņa garderobe ir mākslas darbs, kas daudz stāsta par viņa darba ētiku. Skapja saturs bieži vien nošķir īstus vīriešus no pārējiem, un daudziem īstās garderobes izvēle var būt liels izaicinājums. Tas nekad nav viegli, un dažiem šāda nodarbe var šķist kā laika izšķiešana. Tomēr, kad savienoti īstie aksesuāri, pareizas garderobes izveide ir viegla. “BG Suits” speciālisti ar prieku konsultēs Jūs par dažiem no aksesuāriem, kam jāpieder ikvienam vīrietim.

 

Rokas pulkstenis

Daudziem vīriešiem šis ir vienīgais aksesuārs, kurā ieguldīt naudu, tādēļ ir vērts iegādāties ekskluzīvu laikrādi. Labāk investēt vienā labā rokas pulkstenī, nekā vairākos lētākos. Iespaidu par vīrieti lieliskā uzvalkā nepievilcīgs rokas pulkstenis var pilnībā sabojāt.

 

Kaklasaite

Jo vairāk kaklasaišu pieder vīrietim, jo labāk. Tajā pat laikā jāsaprot, kā izvēlēties pareizo kaklasaiti, jo ir svarīgi izvairīties no lētām kaklasaitēm, kas neizskatīsies labi kopā ar dārgu kreklu un uzvalku. Iegādājieties tādu kaklasaiti, kādu varat atļauties, tomēr nesamierinieties ar nekvalitatīvu materiālu. “BG Suits” klientiem piedāvā izvēlēties vienu no plašās zīdu kolekcijas audumiem un izgatavot kaklasaiti, kas vislabāk piemērota Jūsu uzvalkam.

 

Maks

Daudzi vīrieši gadiem lieto vienu un to pašu maku, nemainot to uz jaunu vai neiztīrot to. Makā glabājas Jūsu personu apliecinošie dokumenti un sūri grūti nopelnītā nauda, tādēļ vajadzētu par to padomāt – kvalitatīvus makus par pieņemamām cenām atrast nav nemaz tik sarežģīti.

 

Zeķes

Lai gan tās gadu desmitiem bijušas nemainīga vīriešu modes sastāvdaļa, zeķu izvēle var būt visai sarežģīta, tomēr izvēlēties labākās zeķes var iemācīties. Vairums vīriešu dod priekšroku kokvilnas zeķēm, kuru krāsa jāpiemeklē, saskaņojot tās ar kurpēm. Ja vēlaties parādīt savu personību, ir pieņemams kombinēt uzvalku ar atšķirīgas krāsas zeķēm.

 

Šalle

Daudzi vīrieši uzskata, ka šalles domātas tikai sievietēm, bet tas ne vienmēr ir tiesa. Ieguldiet naudu kvalitatīvā šallē, un Jums ziemā nekad nesals un Jūs izskatīsieties stilīgi. To var valkāt kopā ar kašmira mēteli vai neformālu jaku.

 

Josta

Kvalitatīva ādas josta, tāpat kā labs apavu pāris, var kalpot visai ilgi. Melnā un šokolādes brūnā krāsa ir toņi, kas palīdzēs izcelties pūlī. Šīs krāsas var viegli kombinēt ar dažāda veida uzvalkiem.

 

Saulesbrilles

Saulesbrilles ne tikai aizsargā no saules stariem, tās arī piešķir stila akcentu. Pieejami daudzi stili, tomēr aviator tipa saulesbrilles ir vienas no labākajām. Pie formāla apģērba nevajadzētu valkāt sporta saulesbrilles.

 

Aproču pogas

Aproču pogas rada profesionālu iespaidu, un apkārtējie to valkātājus uztver nopietni. Pieejami daudzi eleganta un vienkārša dizaina veidi, turklāt tās var izgatavot no dažādiem materiāliem.

 

“BG Suits” speciālisti labprāt atbildēs uz Jūsu zvaniem vai e-pasta ziņojumiem par dažādiem stila jautājumiem, un palīdzēs izvēlēties piemērotākos uzvalkus, kreklus, mēteļus un aksesuārus gan svētkiem, gan ikdienai.

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu