Jums vispiemērotākā uzvalka un kaklasaites atrašana

2016 04 13

 

Lai gan bieži dzirdēts, ka uzvalks rotā vīrieti, nereti tiek piemirsts, ka aksesuārs ap kaklu — kaklasaite — var šo iespaidu pilnībā sagraut. Līdzīgi kā saules apdegums uz sejas, arī nepārdomāta uzvalka/kaklasaites kombinācija var ļoti daudz atklāt par to, kā vīrietis rūpējas par sevi, kas ir viņa prioritātes un kāds viņš tiecas kļūt.

 

Īstās kombinācijas atrašana, kas visiem vēstīs labāko par Jūsu personību un dzīvesstilu, jāuzstāda par prioritāti Jūsu pilnveidošanās ceļā. Labā ziņa ir tā, ka tiklīdz apgūsiet izvēlēšanās pamatprincipus, kombinēt krāsas, audumus un rakstus kļūs daudz vieglāk un spēsiet pielāgoties jebkurai dzīves situācijai. Šajā rakstā aplūkosim klasiskos uzvalka un kaklasaites (kā arī kreklu) kombinēšanas priekšrakstus un vēlāk padalīsimies ar aktuāliem piemēriem par to, kā šos padomus praktiski pielietot.

Ja nezināt, kādas krāsas kreklu vajadzētu vilkt, izvēlieties baltu. Baltu kreklu var kombinēt ar gandrīz jebkuru kaklasaiti.

- Smilškrāsas kreklus var kombinēt ar brūnām kaklasaitēm;

- Gaiši rozā kreklus var kombinēt ar bordo vai tumši zilas krāsas kaklasaitēm;

- Gaiši zilus kreklus var papildināt ar sarkanām, tumši zilām, dzeltenām vai bordo krāsas kaklasaitēm;

- Izvēloties kaklasaiti strīpainiem krekliem, jānosaka to pamatkrāsa un jāizvēlas, ņemot vērā augstāk norādītos principus. Tikai pārliecinieties, ka svītras uz krekla saskan ar kaklasaites svītrām vai rakstu.

Tumši, vienkrāsaini uzvalki ir drošākais veids, kā uzsvērt vienkrāsainu, spilgtas krāsas kaklasaiti.

Raksta izmēram (svītrojuma platumam utt.) uz Jūsu uzvalka, krekla un kaklasaites ir jābūt atšķirīgam — nekas neizskatās dīvaināk kā vīrietis, kurš tērpies pilnīgi vienādā rakstā.

 

Klasiski drošā kombinācija

Neatkarīgi no tā, vai dodaties uz dzīves svarīgāko sanāksmi, darba interviju vai darījumu braucienā, atcerieties, ka vienkrāsaina vai nedaudz svītrota tumšas krāsas uzvalka un spilgtas krāsas kaklasaites klasiski drošā kombinācija ir jebkura vīrieša garderobes stūrakmens. Tajā pat laikā tumšas krāsas uzvalka un klasiski balta krekla kombinācija ļaus Jums valkāt gandrīz jebkādu kaklasaiti, iespējams, izņemot vienīgi kaklasaites ar spilgti dzelteniem punktiņiem.

 

Formālā kombinācija

Otru svarīgāko kombināciju uzreiz pēc uzvalka un kaklasaites, ko vīrietis velk uz darbu, var aprakstīt ar diviem maģiskiem vārdiem: „melna kaklasaite.” Klasisks, melns uzvalks kombinācijā ar klasiski melnu kaklasaiti vai tauriņu vairumam vīriešu ir ļoti ierasts tēls, tomēr tas var arī likt justies tā, it kā formalitātes vārdā tiktu zaudēta daļa personības. Ja Jums tā šķiet, iesakām uzmeklēt oriģinālus tauriņus vai, piemēram, izcili tradicionāla piegriezuma koši sarkanu kaklasaiti.

 

Ikdienas kombinācija

Lai atrastu tēlu gadījumiem, kas nav saistīti ar ierastajiem darba pienākumiem no plkst. 9:00 līdz 17:00, izvēlieties uzvalku, kas ir Jūsu darba uzvalka krāsā, tomēr ir par pāris toņiem gaišāks. Līdzīgi atrodiet arī kaklasaiti, kas ir par pāris toņiem gaišāka, nekā Jūsu iemīļotākā darba kaklasaite ar citas krāsas radošiem rakstiem.

Tā kā šīs kombinācijas elementi, visticamāk, kontrastēs viens ar otru, izmēģiniet to ar pāris pelēkbaltiem vai gaišas krāsas krekliem, lai būtu drošs, ka beigu beigās izveidojas saskanīgs tēls. Lai gan daudzi vīrieši uzskata uzvalku un kaklasaiti par nevēlamu uniformu, elegantākie uzvalkos saredz iespēju izteikt savu gaumi, personību un ideālus.

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu