Kā izvēlēties uzvalka krāsu

2016 04 13

Valkājot uzvalku, pirmais, ko pamana ikviens, ir tā krāsa — tieši tādēļ tas ir viens no galvenajiem faktoriem, kas veido pirmo iespaidu. Krāsas izvēli nosaka vairāki faktori. Uzvalku garderobe jābalsta uz plaša pielietojuma, konservatīviem uzvalkiem. Tā kā tumši pelēkus un zilus, kā arī melnus uzvalkus var valkāt gandrīz jebkurā situācijā, tām vajadzētu būt visbiežāk sastopamajām krāsām Jūsu garderobē. Lūk, daži vienkārši padomi, kas Jums palīdzēs izvēlēties uzvalku krāsu.

 

Pērkot pirmo uzvalku, izvēlies pamata krāsas.

Dažas krāsas var valkāt gandrīz jebkurā situācijā, savukārt citas krāsas nevēlami izcelsies uz pārējā fona. Piemēram, pašsaprotami, ka baltu uzvalku uz bērēm nevajadzētu vilkt.

Ja Jūs iegādājaties sev vienu vienīgu uzvalku (uzvalku, kuru paredzēts valkāt jebkurā formālā pasākumā), Jums nepieciešams tāds uzvalks, kas būtu atbilstošs pēc iespējas dažādākās situācijās. Jums jāiegādājas uzvalks tumšā, konservatīvā krāsā. Melns, tumši pelēks un tumši zils ir pieņemamas krāsas gandrīz jebkurai formālai situācijai. Ja nevarat izvēlēties starp šīm trim krāsām, iesakām izvēlēties tumši pelēko, jo šī krāsa ir visdaudzpusīgākā.

Izvēlieties tumši pelēko krāsu maksimālai pielāgojamībai.

Šī krāsa lieliski piestāv jebkuram ādas tonim un ķermeņa uzbūvei, tomēr vislabāk šī krāsa piestāvēs vidējas miesasbūves vīriešiem. Turklāt jāatzīmē, ka šo krāsu var viegli kombinēt ar melniem vai brūniem elementiem, tādējādi sniedzot plašākas apģērba kombinēšanas iespējas. Tumši pelēka krāsa ir īpaši piemērota jaunākiem vīriešiem, jo šī krāsa tik ļoti neakcentē jauneklīgumu, kā to dara daudzas citas.

Izvēlieties tumši zilu krāsu darbam birojā un intervijām.

Zilā krāsa vislabāk piestāvēs vīriešiem ar gaišāku ādas toni. Lai gan šo krāsu var nēsāt jebkuras miesasbūves īpašnieki, tā vislabāk piestāvēs slaida auguma vīriešiem. Tumši zila ir ļoti izplatīta un tradicionāla uzvalka krāsa, tādēļ Jūs nekad nejutīsieties nepiemēroti ģērbies.

Izvēlieties melnu krāsu formāliem pasākumiem un svinīgiem notikumiem.

Melns uzvalks iederēsies jebkurā formālā pasākumā, ieskaitot bēres, kāzas un izlaidumus. Šī krāsa piemērota visiem ādas toņiem un miesasbūvēm, tomēr jāatceras, ka tā var valkātājam likt izskatīties slaidākam. Ja šādas krāsas uzvalku valkā ārpus formāliem pasākumiem, tas var radīt autoritātes iespaidu.

Izvēlieties brūnu krāsu neformāliem pasākumiem un notikumiem.

Dažiem vīriešiem zemes toņi piestāv vislabāk, un brūnais ir populārākais no tiem. Izvēloties brūnu uzvalku, jāņem vērā tas, ka daži neuzskatīs, ka brūna krāsa ir piemērota dažādiem ar biznesu saistītiem pasākumiem.

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu