Vīriešu šorti ar atlokiem – šīs vasaras karstākā modes tendence

2016 07 07

BG Suits | ShortsDažas modes tendences nekad nezaudē aktualitāti, un šorti ar atlokiem tam ir īsts pierādījums. Tajos ir kaut kas ļoti vasarīgs. Meklējot šortus, jāuzdod sev jautājums, kā tajos izskatīties pēc iespējas labāk. Dažādiem vīriešiem labāk piestāv atšķirīgu ražotāju šorti, tādēļ Jums jānoskaidro, kura veikala piedāvājums Jums piestāv vislabāk. Pēc tam jāizdara izvēle par rakstiem. Ja viss jūsu apģērbs ir visai vienādā krāsu salikumā, īpaši ja tās ir tumšas, tiek radīts vizuāls garuma efekts.

 

Garš vai īss

Ja esat īsāks nekā vēlētos, galvenais ir panākt, lai cilvēku skatiens vairāk koncentrējas uz Jūsu seju. Ja valkājat atšķirīgas krāsas vai atšķirīgus vienas krāsas toņus, mēģiniet tumšākās krāsas valkāt ķermeņa lejasdaļā. Šādā veidā cilvēku skatiens sākas no jūsu pēdām un virzās uz augšu. Tumši šorti ar gaišāku augšdaļu rada vizuāli pagarinošu efektu. Pretēji, tumšāka augšdaļa savienojumā ar gaišākiem šortiem ar atloku liks Jums izskatīties īsākam.

 

Jūsu šortu tips

Klasiski šorti beidzas aptuveni 8 – 13 centimetrus virs ceļa. To piegriezums var būt dažāds – labi izskatās gan brīvi, gan pieguloši šorti ar atloku. Izdariet izvēli uzmanīgi – ja domājat, ka kādi šorti Jums nepiestāv, uzlaikojiet citus. Ja nevarat izlemt, izvēlieties šortus, kuru atloks ir nedaudz virs ceļa. Vairums vīriešu drēbju apzināti tiek modelēti brīvi, lai pielāgotu tos pēc iespējas dažādākiem vīriešu ķermeņa tipiem. Apģērbs, kura izmērs ir small, nenorāda tikai uz apkārtmēriem – šāds izmērs bieži vien domāts īsākiem vīriešiem. Ja esat garš, tad iesakām izvēlēties pieguloša piegriezuma šortus ar atloku.

 

“BG Suits” piedāvā izvēlēties šortu materiālu no plašas lina un klasisku audumu kolekcijas, kā arī variēt šortu stilu un garumu. Kopā ar šortiem izcili izskatīsies arī laba vasaras žakete, kuru kombinēt ar plāna auduma kreklu bez kaklasaites.

 

Sazinieties ar “BG Suits” speciālistiem, lai konsultētos par Jums piemērotāko vasaras šortu komplektu (suit shorts) vai šortiem.

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu