Modes tendence – individuāli šūts uzvalks!

2017 07 03

Visbiežāk gatavojoties kāzām tiek likts akcents uz līgavas koptēlu kāzās, bet ne mazāk svarīgi, lai līgavainis savā kāzu dienā justos brīvi un komfortabli, uzvalkam ir perfekti jāder un vienlaicīgi jāatbilst nēsātāja stila izjūtai, kā arī kāzu kopējai tematikai.

Tāpēc droši varam teikt, ka pēdejā laika vīriešu modes tendence ir ,individuāli šūts uzvalks. 

BG suits ir individuāli darināta vīriešu apģērba salons, kurā klasiskās vērtības tiek apvienotas ar mūsdienu augstajām prasībām. Mūsu misija ir radīt apģērbu, kas perfekti būs piemērots Jūsu augumam, dizaina prasībām un palīdzēs izpaust savu iekšējo būtību.

Pasūtot apģērbu pie BG Suits, ir iespēja izvēlēties no 1072 dabīgu uzvalku un vairāk kā 800 dažādu kreklu audumiem.

BG Suits saviem klientiem piedāvā izšūt sev personalizētus iniciāļus vai kāzu datumu uz krekla piedurkņu atlokiem vai uzvalka iekšpusē. iniciāļi ir kļuvuši par smalku veidu, kā vīrietis var izcelt sava apģērba individuālo pieeju.

Rūpējoties par apģērba ilgdzīvi. Katram klientam tiek izgatavots arī individuāls pakaramais pēc viņa plecu platuma, lai uzvalks uzgalbājoties neieņemtu citu formu.  

BG Suits drēbnieka vizītes organizē katru ceturtdienu, lai noņemtu mērus jauniem klientiem.

Plašāka informācija par plānotām drēbnieka vizītēm jūs varat atrast mājaslapā .bgsuits.com vai zvanot pa tālruni 22888225.

Kommentaarid

Tuvastage end, et kommenteerida