Vīrietis, tas ir dzimums. Kungs, tas ir briedums. Bet džentlmenis - tā ir izvēle!

2017 01 09

Vīrietis, tas ir dzimums. Kungs, tas ir briedums.Bet džentlmenis - tā ir izvēle!

 

Valdis Priekulis, SIA Domenikss tirzniecības konsultants, ikdienā daudz kontaktējas ar cilvēkiem un ir pārliecināts, ka izskats un stils ataino cieņu pret apkārtējiem un raksturo cilvēku. “Pirmais iespaids – tā ir puse no sarunas. Uzvalks un koptēls ir tava vizītkarte, pēc kuras partneris vērtē tevi kā personību, kurai var uzticēties,” pauž Priekulis. “Man uzvalks ir kā darba rīks un mēs taču visi vēlamies strādāt ar labiem instrumentiem!”

 

Kopš viņš uzvalkus sācis šūt pie drēbnieka, par to iegādi veikalā vairs pat nespējot iedomāties. Īpaši laba izveidojusies sadarbība ar salonu BG Suits, kas atšķiras ar savu individuālo pieeju pret klientu. Iepriekšējā pieredze attiecībā uz uzvalka šūšanu Valdim neesot bijusi pietiekami veiksmīga, jo traucējusi standartizētā pieeja. “Ikdienas skrējienā mums nav laika iedziļināties dažādās, ar uzvalka šūšanu saistītās niansēs. Tāpēc es biju ļoti gandarīts redzot, kā BG Suits atbalsta savu klientu, iesakot dizainu, kas piestāv tieši tev un palīdzot izvēlēties atbilstošāko audumu. Tur cilvēki saprot, ko dara, un man atliek tikai uzticēties,” stāsta Valdis.

 

Kad uzvalka šūšanas process ir galā, Valdis izjūt pacilājošu gandarījumu. Patīkamas ir arī tādas nianses kā uzvalkā iešūti iniciāļi, individuāli piemērots koka pakaramais un uzvalka soma. “Šeit viss ir augstākajā līmenī. Sākot no apkalpošanas, beidzot ar izstrādājumu kvalitāti. BG Suits komanda visu nostrādā uz 100%. Šeit nav tādas sajūtas, ka tu pārmaksā.”

 

Kopš sācis nēsāt BG Suits uzvalkus, Valdis lielāku uzmanību velta apģērba uzglabāšanai un kopšanai. ”Mani fascinē paša izmaiņas attieksmē pret uzvalku, pret stilu kā tādu. Agrāk man uzvalks bija melns vai zils, tagad izprotu nianses, redzu, kādas iespējas pastāv veidot savu stilu, kas paver milzīgus apvāršņus.”

 

Viņš atzīmē, ka tagad saskarsmē ar citiem vīriešiem uzreiz pamana vai uzvalks ir šūts vai pirkts, kas izdarīts izcili, kas ne tik labi. Tāpēc saviem draugiem Valdis Priekulis rekomendē BG Suits, par ko jau saņēmis pateicības un daudzas atzinīgas atsauksmes.

 

Kā visi BG Suits klienti, arī Valdis iesaistās salona rīkotajos Džentelmeņu kluba vakaros.

 

“Šeit valda patīkama gaisotne, un tā ir iespēja pavadīt laiku lieliskā sabiedrībā. Iedziļināšanās Džentelmeņu kluba tradīcijās, dod to piederības sajūtu. Līdz tam kaut kādā mērā ir jāizaug. Šeit ir iespēja iegūt zināšanas par vīriešiem būtiskām lietām, kurās ikdienā nav laika iedziļināties.”

Foto: koshumm.lv

Avots: žurnals KLUBS 2016g. DECEMBRIS

Kommentaarid

Tuvastage end, et kommenteerida