Miljonaru TOP

2017 10 26

 

BG Suits – zīmols, katram sevi cienošam vīrietim!

 

BG Suits par savu misiju ir izvēlējies piedāvāt augstas kvalitātes, individuāli darinātu klasiskā stila apģērbu vīriešiem ( kreklus, uzvalkus, mēteļus), kas ir ne tikai ideāli piemērots katra klienta ķermeņa formām un dizaina prasībām, bet arī ļauj izcelt vīrietim savu personību.

 

Virsapģērbs – pirmais, ko apkārtējie ievēro

  Vēsajos gada mēnešos katra vīrieša garderobē ir jābūt vismaz vienam vai diviem klasiska piegriezuma mētelim, kuru saskaņot ar esošajiem uzvalkiem.

   Mēteļu audumu piedāvājumā ir vairāk nekā 100 dažādu krāsu un tekstūru audumi (viena toņa vai rūtaini), no kuriem varēsiet izvēlēties sev vispiemērotāko.

   BG Suits, veidojot perfekto mēteli, izstrādās visu līdz pēdējai niansei. Katra detaļa būs rūpīgi pieskaņota, sākot ar materiālu (vilnas flanelis vai kašmirs), krāsu, oderējumu, pogu izkārtojumu un citiem dizaina elementiem.

 

Uzvalks

   nepasniedz savu vizītkarti nevienam,  pirms neesi pārliecināts, ka tavs uzvalks tev der perfekti un atbilst nēsāšanas etiķetes normām – Uzvalks ir tava vizītkarte!

  BG Suits drēbnieki, ņemot vērā klienta vēlmes, izstrādā individuālu dizainu un rezultātā tiek uzšūts uzvalks, kurš ideāli piemērots klienta ķermeņa aprisēm.

   Audumam noteikti jābūt dabīgam, elpojošam, labas kvalitātes un lai tas neburzītos, BG Suits piedāvājumā ir vairāk kā 1000 šādas kategorijas audumi.

 Rūpējoties par apģērba ilgdzīvi, katram klienta pasūtītajam uzvalkam, tiek izgatavots arī individuāls pakaramais pēc viņa plecu platuma, lai uzvalks uzglabāšanas laikā nemainītu plecu formu.

 

Svarīga individualitāte

  BG Suits piedāvā izšūt personalizētus iniciāļus uz krekla piedurkņu atlokiem vai uzvalka iekšpusē. Iniciāļi ļauj vīrietim izcelt individuālo pieeju savam apģērbam.

Apavi

 Apavi tiek radīti no augstākās kvalitātes dabīgās ādas, ieskaitot zoli un visas oderējuma detaļas. Tas ļauj pēdai ātri pielāgoties kurpēm un sniedz komforta sajūtu nēsātājam. Pasūtot individuāli darinātus apavus, tiek ņemts vērā kā kājas izmērs, tā arī tādas nianses kā pacēlums un nēsāšanas ieradumi.

 BG Suits piedāvājumā ir četri sezonas apavu modeļi – klasiskie, oksfordi, loferi un brogi. Aukstākiem gada mēnešiem piedāvājam arī divus puszābaku modeļus.

 

Zeķes

BG Suits jaunākais produkts ir augstas kvalitātes vīriešu zeķes, kas adītas no merserizētās kokvilnas Filoscozia.  Merserizētās kokvilnas zeķēm nekaitē bieža mazgāšana, zeķu materiāls elpo un nesviedrē. Šo zeķu krāsa neizbalē, pareizi kopjot, tās ilgi saglabā labu izskatu un formu, ātri žūst un ir ļoti izturīgas.

 

 BG Suits drēbnieka vizītes organizē katru ceturtdienu, lai noņemtu izmērus jauniem klientiem.

Piesaki savu individuālo laiku mājaslapā www.bgsuits.com vai zvanot +371 22 888 225.

 

Comments

Authorize to comment