NESTANDARTA AUGUMS? KĀDU UZVALKU IZVĒLĒTIES LABĀK?

2016 09 02

“Patiesība ir tāda, ka veikalu plauktos lielākoties var iegādāties standarta piegriezuma uzvalkus. Taču mūsu skatījumā nav vienādas ķermeņa formas un uzbūves vīrieši. Un tikai retajam ir paveicies, ka veikalā atrastais uzvalks, der kā uzliets”, atzīst augstākās kvalitātes individuāli šūto uzvalku salona BG Suits pārstāvis Guntars Gribusts. 

“Es atklāšu dažas drēbnieka meistarības nianses, ko der ņemt vērā, lai nestandarta auguma vīrietis uzvalkā izskatītos neatvairāms un justos ērti”, turpina G.Gribusts.

 

 

Gara auguma vīrietis

 

Šajā gadījumā ieteiktu nebaidīties no krāsām, variējot ar tām un izvēloties žaketi spilgtā krāsā, bet bikses – tradicionālākā. Tikpat droši uzvalkam var izmantot rūtis, vienīgais norādījums – lai tās būtu lielas, harmoniskas ar jūsu auguma proporcijām. Pievēršoties bikšu garumam, sekojiet, lai bikšu gali nosedz 0.5 cm apavu augšdaļas, jo gara auguma vīriešiem var izteiktāk pamanīt garuma neatbilstību. Kreklu labāk izvēlēties no smalka un plāna auduma, taču es ieteiktu izvairīties no izteiktām vertikālajām svītrām, jo tās vēl vairāk pagarinās.

 

 

Korpulents vīrietis

 

Aplams ir viedoklis, ka vīrietim ar lielākām ķermeņa aprisēm obligāti jāizvēlas tikai tumšas krāsas uzvalks, lai “slaidinātu” ķermeni. Tādas krāsas, kā haki, zila vai pelēka ir pat vēl pateicīgākas. Noteicošākais šeit ir palikt pie viena krāsas toņa uzvalka. Bikses ieteiktu “regular fit”, taču tas nenozīmē, ka to piegrieznei ir obligāti jābūt klasiskai. Ja Jūs izvēlēsieties audumu ar vertikālām svītrām, tas ļaus vizuāli slēpt lielākas ķermeņa aprises.

 

 

Īsa auguma vīrietis

 

Uzvalka krāsa: tumšie toņi, bet noteikti, ne melns. Rekomendētu jaukt krāsas, piem. veste citā tonī nekā žakete. Noteikti auguma augšdaļai ir jābūt gaišākai nekā apakšdaļai –  tas piedos augumam garāku siluetu. Šim mērķim kalpos arī audums ar svītrām vertikāli. Ļoti svarīgs nosacījums šī tipa auguma vīriešiem ir izvēlēties ķermeņa formām piegulošu žaketi. Bikšu izvēlē ieteicams “slim” vai “regular fit” ar šaurākiem bikšu galiem.

 

 

Atrodiet savu drēbnieku

 

Nonākt pie ideālā, jūsu augumam atbilstoša un ērta uzvalka nav sarežģīti. Salona BG Suits pārstāvis G. Gribusts konstatē – lai uzvalks būtu pielāgots tieši jūsu ķermeņa formai, tas ir jāšūj pie drēbnieka. BG Suits piedāvā augstas kvalitātes, pēc klienta ķermeņa izmēriem un vēlamā dizaina šūtus kreklus, uzvalkus un mēteļus. Tie ir apģērbi, kas ļauj izcelt vīrieša personību. Katrā kreklā un uzvalkā tiek iešūta klienta monogramma, kā arī izgatavots individuāls pakaramais.

BG Suits piedāvā arī tādu pakalpojumu kā uzvalka kopēšana: jūsu garderobē ir uzvalks, kas ir ideāli piemērots augumam, taču savu laiku jau nokalpojis. Te ir iespējams radīt jaunu, ņemot par pamatu esošā uzvalka mērus.

BG Suits drēbnieka vizītes organizē reizi divos mēnešos, lai noņemtu mērus jauniem klientiem. Tuvākā vizīte ir plānota no 13. līdz 15. septembrim. Pieteikties vizītei var zvanot pa tālruni 22888225 vai mājas lapā www.bgsuits.com.

Avots: http://dzentlmenis.lv/nestandarta-augums-kadu-uzvalku-izveleties-labak-a/42428/5

Comments

Authorize to comment