Slavenākie individuālo uzvalku šūšanas saloni pasaulē

2016 09 06

Pirmais klasiskais vīriešu uzvalks tika šūts vairāk kā pusotru gadsimtu atpakaļ, un kopš tā laika tā ir viena no modes svarīgākajām tendencēm. 19. gadsimtā uzvalks norādīja tā valkātāja statusu, bet tagad tā ir neatņemama sastāvdaļa katra vīrieša garderobē. Tomēr, lai uzvalks ne tikai skaisti izskatītos, bet arī būtu ērts, to vislabāk būtu šūt pie profesionāla drēbnieka. Pasaulē ir ļoti daudz atzītu, kvalificētu drēbnieku, un šoreiz Salona BG Suits pārstāvis Guntars Gribusts pastāstīs par 3 vīriešu saloniem, kuri ir atzīti visā pasaulē un to pakalpojumus izmanto slavenības, diplomāti un valstu galas.

 

"Spencer Hart", Anglija

 

2002. gadā "Spencer Hart" dibinātājs Niks Hārts atvēra savu salonu uz slavenās Savile Road ieliņas Londonā, un ar savu kreativitāti un trakajām, bet elegantajām idejām ātri piesaistīja uzmanību drēbnieku un uzvalku gribētāju vidū, un par viņa klientiem sāka kļūt arvien vairāk vīriešu.

Ieejot "Spencer Hart" pielaikošanas telpās paveras pavisam cits skats, nekā pierasts redzēt. Nav tipisko izbāzeņu pie sienām, antīku priekšmetu un putekļainas viskija pudeles, kurām vajadzētu uzlabot klientu garastāvokļus.

"Spencer Hart" šūšanas ateljē atrodas veikala pagrabstāvā, kurā ieejot nerodas sajūta ka atrodaties drēbnieka salonā. Noejot lejā pa šaurajām kāpnēm, priekšā veras īpaši elegants skats - labirinta tipa savienotas istabas, kuras drapētas ar melnu velvetu un pie sienām pielikti spoguļi. Mazas lampiņas apspīd pielaikošanas telpas, kurās atrodams viskijbārs un zemi kokteiļdīvāni.

Lai atklātu "Spencer Hart" radīto uzvalku iespaidīgās detaļas nepieciešams mazliet laika. Interesantās apkaklītes, spožās aproču pogas, puslocītie atloki ir tikai dažas lietas, kuras pievērš uzmanību papētot uzvalkus.

"Spencer Hart" zīmolu pazīst lielākā daļa pasaules slavenības, uzvalki, kuri darināti sarkanā paklāja cienīgiem notikumiem, arī atrodami eksluzīvajā salonā.

 

 

"The Imperial Tailoring Co." – Krievija

 

Maskavā, uz vienas no tās populārākajām ieliņām sastopamais vīriešu apģērbu šūšanas salons "The Imperial Tailoring Co." apkalpo savus klientus jau vairāk kā 25 gadus, tā dibinātājs ir indietis Sammy Kotwani un ar laiku uzņēmuma attīstīšanā pievienojās arī viņa brāļi. Kotwani ģimene ļoti lepojas ar savu uzņēmumu, jo tā kvalitāti jau ir novērtējuši daudzi slaveni klienti – politiķi, biznesmeņi, kultūras darbinieki un sportisti. Uzņēmuma nevainojamo stilu un kvalitāti nodrošina augsti kvalificēti salona dizaineri, kuri atbilst visiem modes industrijas standartiem. "The Imperial Tailoring Co." paši ir noteikuši standartus vīriešu uzvalku darināšanā, tādēļ tiek garantēts, ka katrs klients tiks pie sava ideālā uzvalka, ar kuru lepoties. Šo salonu izvēlas daudzi cilvēki no dažādām valstīm (Krievija, ASV, Apvienotā Karaliste, Jemena, Kazahstāna u.c.).

Visi materiāli ir ekskluzīvi radīti ar rokām, kā arī sadarbība notiek ar pasaulē populārākajiem audumu un aksesuāru ražotājiem. Kolekcijā ir vairāk kā 15 tūkstoši dažādu dabīgo audumu.

Salons iekārtots Anglijas karaļa Edvarda stilā, tas darīts ar vēlmi, lai cilvēki, kuri apmeklē salonu, sajustu, kā var apvienot divas tik dažādas lietas, kā spēcīgo tehnoloģiju un kultūras metropoli Londonu ar smalko un grezno Krievijas eleganci.

 

 

"Cifonelli" – Francija

 

Pirmā pieredze ar vīriešu apģērbu salonu "Cifonelli" sākās ar uzkāpšanu pa trepēm rueMarbeuf 31 un ieejot pa lielajām koka durvīm, kuras vienmēr radījušas ziņkārību, kas tad īsti atrodas aiz tām. Salons apvieno neatkārtojamo Art Deco stilu mēbelēs un krāsās. Nesen pārveidotajam salonam ir unikāla atmosfēra, lai klientam nebūtu grūti izvēlēties sen kāroto uzvalku, bet tajā pat laikā, justos tikpat atslābinājies, it kā atrastos pats savās mājās. Viena no īpašajām "Cifonelli" "odziņām" ir slepenais piegriezums. Šis griezums uzvalka plecu daļai piešķir vīrišķīgu skatu un brīvāku pārvietošanos, valkājot žaketi. "Cigaretes" veida piedurkne atspoguļo dabisko rokas novietojumu.

Tajā pat laikā, cienot viņa unikālo identitāti, "Cifonelli" uzvalku piegriezumi regulāri mainās. Massimo Lorenzo, ģimenes biznesa turpinātājs ceturtajā paaudzē iedvesmojas no mūsdienu ikdienas dzīves un vienmēr atradīs perfekto piegriezumu vīriešu žaketēm.

Pēdējos 134 gadus "Cifonelli" bijis viens no avangarda vīriešu luxus saloniem, un sevi pozicionē kā visprestižākais salons Parīzē, tas reprezentē tā nevainojamo šūšanas tehniku apvienojumā ar augstas kvalitātes audumiem un mūsdienu saikni starp franču tradīcijām, itāļu vieglumu un angļu strukturālismu. Visas šīs lietas saliktas kopā, ir iemesls kādēļ katrs apģērbs tiek uztverts kā mākslas darbs.

Milānas stila pogcaurumi, interesantas apkaklītes, īpaši atloki un citi stila papildinājumi prefekti simbolizē "Cifonelli" garu, kuru noteikti var dēvēt par augstās modes lietpratēju.

 

 

Tā protams, ir pasaule, bet arī tepat Latvijā ir tik pat augstas kvalitātes drēbnieku salons BG Suits, kurš piedāvā individuāli šūtus uzvalkus un apavus un ir izveidojis ekskluzīvu salonu, kas iespaido ar savu interjeru un nebraucot uz pasaules labākajiem saloniem, dod iespēju izbaudīt ekskluzīva drēbnieku salona atmosfēru tepat Latvijā.

Salons BG Suits par savu misiju ir izvēlējies darināt individuāli darinātu klasisko apģērbu vīriešiem, kas būs perfekti piemērots katra klienta ķermeņa formām, dizaina prasībām un palīdzēs izpaust savu iekšējo būtību. Un šajā misijā BG suits ir izveidojis profesionālu komandu, kas apvieno Indijas drēbnieka zināšanas trešajā paaudzē un mūsdienu modes tendences vietējo speciālistu pavadībā, kuri seko līdzi jaunākajām tendencēm un vienmēr aktualizē gan audumu piedāvājumu, gan arī pareizo krāsu un dizainu kombināciju klientu uzvalkiem.

Pirms uzsākt darbību, kā galveno kritēriju BG Suits izvirzīja individuālu apkalpošanu, jo ikdienas steigā apmeklējot lielveikalus ir grūti pilnvērtīgi ziedot kaut vienu stundu sev un savām vēlmēm. Apmeklējot salonu nepiespiestā gaisotnē BG Suits speciālistu pavadībā tiks radīts apģērbs, kuru uzvelkot Jūs vienmēr izskatīsieties lieliski un ērti.

BG Suits audumu klāstā ir vairāk kā 1000 augstas kvalitātes dabīgu audumu uzvalkiem, kā arī vairāk kā 1000 dažādu audumu krekliem un vairāk kā 50 dažādu audumu mēteļiem. Arī apaviem ir vairāk kā 20 dažādu ādu veidu. Katram klientam būs iespēja atrast sev piemērotāko audumu ikdienai vai svētkiem.

Kā arī BG Suits Latvijā izceļas ar ko īpašu un nebijušu, ar ko vēlas izcelt savu individualitāti un rūpes par saviem klientiem – Džentlmeņu dienu. Sākot ar 2016. gadu BG Suits iedibina tradīciju, ka kompānijas jubilejas dienas nedēļā tiks organizēts šis lieliskais pasākumus. Pasākuma mērķis ir pulcēt džentlmeņus, līdzīgi domājošu cilvēku kompānijā, brīvā atmosfērā, kurā tiks sniegta informācija un piedāvājumi par dažādām iespējām, kuras paredzētas īstiem džentlmeņiem. Klubs domāts jau esošajiem klientiem, bet BG Suits vienmēr priecājas un lepojas ar jauniem klientiem, tādēļ ikviens aicināts kļūt par tādu.

Ikvienam interesantam, kurš vēlas kļūt par Džentlmeņu kluba biedru, vai vienkārši tāpat tik pie sava sapņu uzvalka, BG Suits drēbnieka vizītes organizē reizi divos mēnešos, lai noņemtu mērus jauniem klientiem. Tuvākā vizīte ir plānota no 13. līdz 15. septembrim. Pieteikties vizītei var zvanot pa tālruni 22888225 vai mājas lapā www.bgsuits.com.

 

 

Avoti:
http://bgsuits.com/izstades-un-mediji/slavenakie-individualo-uzvalku-susanas-saloni-pasaule
http://travelnews.lv/index.php?m_id=18540&i_id=5&pub_id=100828

Comments

Authorize to comment