Uzvalks kā bruņas, kas ceļ pašapziņu.

2017 06 05

Boksa studijas īpašnieka, boksera Arņa Ritenieka ikdiena paiet sportiska stila apģērbā. Izvēloties apģērbu svinīgākai iziešanai, viņam galvenais ir ērtība. Tas ir arī noteicošais iemesls, kāpēc Arnis dod priekšroku individuāli šūtiem uzvalkiem.

 

Bokss ir Arņa Ritenieka dzīvesstils, tajā pat laikā viņam patīk skaistas lietas, kā atkāpe no ikdienišķā. Agrāk Arnis pirka gatavus uzvalkus, bet domas mainījās brīdī, kad viņš iepazina augstākās kvalitātes individuāli šūto vīriešu uzvalku salonu BG Suits. “Ja vienu reizi esi pamēģinājis uzšūt uzvalku, tad tas ir uz mūžu. Šāds apģērbs ceļ pašapziņu, un ar tādu uzvalku vari kaut iet cauri sienai,” ir pārliecināts Arnis.

 

Ierodoties BG Suits salonā Riteniekam nebija konkrētas vīzijas, kādu tieši uzvalku viņš vēlas. Taču pateicoties BG Suits komandas profesionālajai attieksmei, viss noticis daudz ātrāk un vienkāršāk nekā sākotnēji licies. Kopā atrasts piemērotākais uzvalka fasons. Un neraugoties uz iespēju izvēlēties no vairāk kā 1000 audumu paraugiem, savējo Arnis atrada uzreiz.  

“Es gribēju ko īpašu, atšķirīgu un dzīvu, tāpēc devu priekšroku audumam ar maigi rozā rūtojumu. Pasūtīju trīsdaļīgo uzvalku un kreklu. Atzīstos, esmu ļoti apmierināts. Un veste noder arī ikdienai, un jau esmu pasūtījis vēl vienu. To var nēsāt bez žaketes, tā satur augumu, silda un kalpo par sava veida stila akcentu,” atklāj Ritenieks. 

 

Arnis uzsver, ka šādā īpašā – individuāli šūtā uzvalkā jūtas labāk un tas ir piemērots dažādām dzīves situācijām. Viņš piebilst, ka atšķirībā no pirkta uzvalka, kurš ātri nonēsājas, berž un zaudē savu formu, šūts uzvalks pielāgojas nēsātāja augumam. “Agrāk es pat nevarēju iedomāties, ka uzvalks var būt tik ērts. Tas netraucē kustībām. Varu ar to kaut sēsties uz riteņa.” 

 

Lai arī Riteniekam apkārtējo viedoklis nav būtisks, viņš nenoliedz, ka BG Suits uzvalki piesaista uzmanību. “Cilvēki tevi uztver savādāk, pievērš uzmanību, pat izsaka komplimentus. Lai arī ir situācijas, kad vārdi nav nepieciešami – visu izsaka acu skatiens, ieinteresētība un pozitīvas emocijas. Tas ir patīkami, kas līdz ar to arī tev pašam liek justies savādāk,” atzīst Arnis. 

 

Kopš izbaudītas individuāli šūta uzvalka priekšrocības, bokseris pie pirktiem uzvalkiem vairs neplāno atgriezties. Pēc viņa domām, labāk, lai garderobē ir 4 izcili uzvalki, nekā 20 ikdienišķi. 

 

Nēsājot BG Suits uzvalku Ritenieks pievērš lielāku uzvalku etiķetei, koptēlam un pamana arī to, kā ģērbjas apkārtējie, kas gan izraisot zināmu sarūgtinājumu. “Kad paskatos, kā ģērbjas daudzi vīrieši, man paliek skumji. Ir elementāras normas, kuras katram vīrietim būtu jāievēro, kas pasvītro vīrišķību un izceļ tavu personību. Diemžēl lielai daļai nav izpratnes par šīm vērtībām. Šajā ziņā es uzskatu – ir sieviete un ir vīrietis. Un tas ir būtiski!”

 

Papildus ieguvums, šujot uzvalku BG Suits, ir iesaistīšanās Džentlmeņu kluba aktivitātēs. Tie ir dažādi tematiski vakari, kuros pulcējas BG Suits klienti – vīrieši ar kopīgām interesēm, kuri katrs ir savas jomas speciālists. Tas dod iespēju dibināt jaunus kontaktus, apmainīties ar viedokļiem un vienkārši labi pavadīt laiku patīkamā atmosfērā. 

 

Kopš Arnis Ritenieks nēsā BG Suits uzvalku, viņš to iesaka arī saviem draugiem un paziņām. “Šis uzvalks ir kā bruņas, kurām neviens nevar trāpīt. Tas pasvītro vīrišķību, liek justies drošāk un izceļ tevi starp apkārtējiem,” rezumē Ritenieks. 

 

Ikvienam interesantam, kurš vēlas iepazīties ar BG Suits piedāvājumu, aicinām ciemos uz sarunu, pirms tam sazinoties pa tālruni 22888225. Plašāku informāciju Jūs varat iegūt mājaslapā  bgsuits.com, www.facebook.com/BGsuits.

Comments

Authorize to comment