Virsapģērbs un apavi ir pirmais, ko apkārtējie ievēro!

2017 09 27

Virsapģērbs un apavi  ir pirmais, ko apkārtējie ievēro!

 

      BG Suits piedāvā individuāli darinātus rudens/ziemas mēteļus no augstākās kvalitātes kašmira un vilnas audumiem. Mūsu profesionālie konsultanti vienmēr spēs ieteikt kādu audumu un dizainu izvēlēties mēteļa darināšanai, lai tas izskatītos atbilstoši Jūsu vēlmēm un ķermeņa aprisēm. Mēteļu audumu piedāvājumā ir vairāk kā 100 dažādu krāsu un tekstūru audumi (viena toņa vai rūtaini), no kuriem Jūs varēsiet izvēlēties sev vispiemērotāko.

BG Suits veidojot perfekto mēteli, izstrādās visu līdz pēdējai niansei. Katra detaļa būs rūpīgi pieskaņota sākot ar materiālu (vilnas flanelis vai kašmirs), krāsu, oderējumu, pogu izkārtojumu un, citiem dizaina elementiem.

 

 

BG Suits piedāvā vīriešu rudens/ziemas puszābākus BG Brogue boots,kuriem ir filca siltinājums un BG Chelsea boots. Puszābaki tiek darināti pēc klienta kājas izmēriem, ņemot vērā pēdas izliekumu, pacēluma augstumu un nēsāšanas īpatnības.

 Virsapģērbs un apavi

Ar ko īpaši ir BG Suits apavi:

BG Suits apavi ir 100% roku darbs, kas nodrošina individuālu pieeju katra apava darināšanā atbilstoši klienta kājas izmēriem un formai.
2. Apavu darināšanā tiek izmantota tikai augstākās kvalitātes āda, ieskaitot purngala un papēža balsta elementus, kas nodrošina apavu pielāgošanos nesātāja kājas formai. 
3. Apavi tiek izgatavoti veicot klienta kājas mēru noņemšanu;
4. Var izvēlēties ādas veidu un toni vai sakombinēt savu vēlamo dizainu;
5. BG Suits apavi tiek nodoti klientam ar speciāliem kurpju ielikņiem, kuri saglabā apavu ideālu formu, kā arī speciālos uzglabāšanas auduma maisiņos.
6. Apavi tiek apstrādāti ar speciālu nano aizsardzības līdzekli, kas atgrūž ūdeni un netīrumus no apaviem.
7. Uz apavu zoles tiek iestrādāti klienta iniciāļi.
8. Apavi tiek piedāvāti ar ādas zoli vai iestrādājot gumijas profilaksi.
9. Pēc 6 mēnešiem tiek piedāvāta apavu apkope, kas iekļauj sevī locījumu vietu izgludināšanu, apavu pietonēšanu un lietošanas defektu novēršanu.

Comments

Authorize to comment