Miljonāru TOP

2017 10 26

Lasīt vairāk...

Tavs individuālais drēbnieks!

2017 09 27

Lai arī kādas tendences nediktētu pasaules modes nami, klasiskais stils modē būs vienmēr.

Lasīt vairāk...

Modes tendence – individuāli šūts uzvalks!

2017 07 03

Visbiežāk gatavojoties kāzām tiek likts akcents uz līgavas koptēlu kāzās, bet ne mazāk svarīgi, lai līgavainis savā kāzu dienā justos brīvi un komfortabli, uzvalkam ir perfekti jāder un vienlaicīgi jāatbilst nēsātāja stila izjūtai, kā arī kāzu kopējai tematikai.

Lasīt vairāk...

Vīrietis, tas ir dzimums. Kungs, tas ir briedums. Bet džentlmenis - tā ir izvēle!

2017 01 09

Valdis Priekulis, SIA Domenikss tirzniecības konsultants, ikdienā daudz kontaktējas ar cilvēkiem un ir pārliecināts, ka izskats un stils ataino cieņu pret apkārtējiem un raksturo cilvēku.

Lasīt vairāk...

MĒTELIS ATGRIEŽAS LATVIJAS VĪRIEŠA GARDEROBĒ!

2016 11 16

Pilnīgi noteikti par vienu no nozīmīgākajiem vīriešu apģērbiem var dēvēt mēteli, jo, jau kopš tā rašanās pirmsākumiem līdz pat mūsdienām, tas nav zaudējis savu funkcionalitāti un individualitāti.

Lasīt vairāk...

NESTANDARTA AUGUMS? KĀDU UZVALKU IZVĒLĒTIES LABĀK?

2016 09 02

“Es atklāšu dažas drēbnieka meistarības nianses, ko der ņemt vērā, lai nestandarta auguma vīrietis uzvalkā izskatītos neatvairāms un justos ērti”, G.Gribusts.

Lasīt vairāk...

Gentlemen's day 29.04.2016

2016 04 19

BG Suits par godu savai divu gadu jubilejai vēlas iepriecināt esošos un topošos klientus ar lielisku pasākumu - Džentlmeņu dienu! Sākot ar šo gadu BG Suits iedibina tradīciju, kad kompānijas jubilejas dienas nedēļā mēs organizēsim šo lielisko pasākumu.

Lasīt vairāk...

Virsapģērbs un apavi ir pirmais, ko apkārtējie ievēro!

2017 09 27

BG Suits piedāvā individuāli darinātus rudens/ziemas mēteļus no augstākās kvalitātes kašmira un vilnas audumiem. BG Suits apavi ir 100% roku darbs, kas nodrošina individuālu pieeju katra apava darināšanā atbilstoši klienta kājas izmēriem un formai.

Lasīt vairāk...

Mūsdienu džentlmenis Aivis Ceriņš

2017 09 26

Mūsdienu džentlmenis Aivis Ceriņš izvēlas BG Suits. Aivis Ceriņš kāzās tērpsies BG Suits uzvalkā, TV personībai un pasākumu vadītājam Aivim Ceriņam uzvalks ir tikpat ierasta lieta kā ārstam balts halāts.

Lasīt vairāk...

Tavs individuālais drēbnieks!

2017 06 30

Lai arī kādas tendences nediktētu pasaules modes nami, klasiskais stils modē būs vienmēr. Un pats galvenais, lai uzvalks piestāv tieši tev. Individuāli šujot uzvalku pastāv vēl kāda būtiska priekšrocība – iespēja izvēlēties augstas kvalitātes audumu sev vēlamā krāsu gammā.

Lasīt vairāk...

Balticwedding expo Jelgava 2017

2017 01 03

Pasaule, kur valda skaistums, iedvesma un mīlestība. Pasaule, kas piepildīta ar idejām un laimes sajūtām - tā ir KĀZU pasaule ar ''Balticwedding expo Jelgava 2017''.

Lasīt vairāk...

Kā lidojuma galamērķī nonākt nesaburzītā uzvalkā?

2016 10 26

Ceļošana mēdz būt gana sarežģīts process, jo papildus domām par darbu un ikdienas plāniem, uzmanība jāpievērš tam, lai, pēc ierašanās galamērķī, uz tikšanos nav jādodas saburzītā uzvalkā.

Lasīt vairāk...

BG Suits pulcē kopā īstus džentelmeņus

2016 05 06

Par godu savai 2 gadu jubilejai, kompānija BG Suits, kas specializējas individuālu vīriešu uzvalku šūšanā, rīkoja pirmo Džentelmeņu dienu.

Lasīt vairāk...

Viens izmērs visiem neder

2016 04 05

Kristaps Bergs no Taizemes atveda biznesa ideju par individuāli šūtiem kašmira uzvalkiem. Gada laikā apkalpoti 200 klienti, taču, lai tiktu līdz miljonam, būs jākļūst radošiem.

Lasīt vairāk...

Virsapģērbs ir pirmais, ko apkārtējie ievēro!

2017 09 27

BG Suits piedāvā individuāli darinātus rudens/ziemas mēteļus no augstākās kvalitātes kašmira un vilnas audumiem.

Lasīt vairāk...

Etiķete

2017 09 15

Vīrišķīgu, koptu un mūsdienīgu vīrieti raksturo perfekti pašūts uzvalks un atbilstoši aksesuāri, kam jāatbilst pieņemtajām etiķetes normām.

Lasīt vairāk...

Uzvalks kā bruņas, kas ceļ pašapziņu.

2017 06 05

Boksa studijas īpašnieka, boksera Arņa Ritenieka ikdiena paiet sportiska stila apģērbā. Izvēloties apģērbu svinīgākai iziešanai, viņam galvenais ir ērtība. Tas ir arī noteicošais iemesls, kāpēc Arnis dod priekšroku individuāli šūtiem uzvalkiem.

Lasīt vairāk...

Ķesteris – viens no iekārojamākajiem vīriešiem Latvijā, rudenī ticis pie jauna stila!

2016 11 30

Aktieris Ģirts Ķesteris līdz šim uzvalku pie drēbnieka šuvis tikai teātra vajadzībām. Taču šoruden augstākās kvalitātes individuāli šūto vīriešu uzvalku salonā BG Suits viņam tapa pirmais personiskais uzvalks.

Lasīt vairāk...

Slavenākie individuālo uzvalku šūšanas saloni pasaulē

2016 09 06

Pirmais klasiskais vīriešu uzvalks tika šūts vairāk kā pusotru gadsimtu atpakaļ, un kopš tā laika tā ir viena no modes svarīgākajām tendencēm.

Lasīt vairāk...

10 IEMESLI kapēc izvēlēties individuāli šūtu uzvalku!

2016 04 26

Avots: https://www.manizurnali.lv/flash/605526/

Lasīt vairāk...