Etiķete

2017 09 15

Vīrišķīgu, koptu un mūsdienīgu vīrieti raksturo perfekti pašūts uzvalks un atbilstoši aksesuāri, kam jāatbilst pieņemtajām etiķetes normām.

1. Uzvalkam ir jāder.

Lai vīrietis izskatītos pārliecinoši, uzvalka platumam plecos un krūšu daļā ir perfekti jāder. Žaketes piedurkņu garumam jābūt līdz plaukstas augšpusei pie īkšķa pamatnes un zem tām nedaudz jābūt redzamām krekla piedurkņu manžetēm. Tas pats attiecas uz biksēm - to platumam jāatbilst ķermeņa formām, bet garumam jāsniedzas līdz apavu papēža pusei vai īsākām, ja ir izvēlēts slim-fit stila uzvalks. Bikses nekādā gadījumā nedrīkst krokoties vai uzsēsties uz kurpēm.

2. Uzvalkam jābūt šūtam no kvalitatīva auduma.

Saburzīts uzvalks par tā nēsātāju neko labu neliecina. Uzvalka audumam jābūt labas kvalitātes, no dabīgi, elpojošiem materiāliem. Vilna, kašmirs, zīds ir atbilstošākie audumi, kuri jāizvēlas atkarībā no sezonas un vajadzības. uzvalks no sintētiska auduma sviedrēs un radīs diskomfortu nēsātājām. BG Suits piedāvā izvēli no vairāk kā 1000 dažādiem dabīgiem, augstas klases audumiem,kuri turklāt ir mazburzīgi.

3. Žaketes apakšējā poga - vaļā.

Žaketes apakšējai pogai vienmēr jābūt atvērtai. Tas pats attiecas arī uz vesti, ja tā tiek vilkta bez žaketes. Trīs pogu žaketei var atstāt vaļā arī augšējo pogu. Turpretīm žaketes piedurkņu pogām visām ir jābūt aizpogātām.Reizēm tāda, it kā nebūtiska detaļa, kā aizpogāta žaketes apakšējā poga, var sabojāt visu koptēlu, pat, ja vīrietim mugurā ir perfekti pašūts uzvalks.Apsēžoties gan žaketi labāk atpogāt pilnībā, lai justos ērti un vizuāli nebojātu žaketes izskatu.

5. Kaklasaite - atbilstošā platumā, garumā un krāsā.

Kaklasaites platumu ieteicams izvēlēties atbilstoši žaketes atloku platumam - ja tie ir šaurāki, tad arī kaklasaitei vajadzētu būt šaurākai, un pretēji. Kaklasaites garumu gan vajadzētu stingri ievērot – tai ir jāsniedzas līdz jostas vietai. Krekla augšējai pogai, nēsājot kaklasaiti, vienmēr ir jābūt ciet. Vēlams, lai kaklasaites krāsa ir tumšāka par kreklu. Ja tiek nēsāts kabatlakatiņš, tad tā auduma rakstam noteikti jāatšķiras no kaklasaites, krāsas gan var būt vienādas. Jāatceras, ka žaketes ārējā krūšu kabatiņa paredzēta tikai un vienīgi kabatlakatiņam, nevis brilēm, pildspalvai vai mobilajam telefonam.

Šīs etiķetes normas ir ieteicamas un pievēršot tām uzmanību Jūs spēsiet pasvītrot savu tēlu sabiedrībā, kurā to novērtēs, bet ir pieļaujamas mazas atkāpes, ņemot vērā katra vīrieša individuālo stilu. Pats svarīgākais ir tas, ka vīrietim savā uzvalkā ir jājūtas ērti un komfortabli.

BG Suits piedāvā augstas kvalitātes, pēc klienta ķermeņa izmēriem un vēlamā dizaina šūtus uzvalkus, kreklus un mēteļus, kas ļauj izcelt vīrieša personību. Apģērbs tiek šūts tikai no dabīga materiāla (vilna, zīds, kašmirs) audumiem, ar iespēju izvēlēties no 1072 dažādiem paraugiem. Arī oderei pieejami vairāk nekā 100 dabīgā zīda audumi. Katrā uzvalkā tiek iešūti klienta iniciāļi, kā arī izgatavots individuāls pakaramais,pēc klienta plecu platuma, nodrošinot apģērba ilgdzīvi.

Tel. nr. +371 22 888 225    e-pasts. info@bgsuits.com    www.bgsuits.com

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu