Gentlemen's day 29.04.2016

2016 04 19

 

Pirmā Džentlmeņu diena Rīgā!

BG Suits par godu savai divu gadu jubilejai vēlas iepriecināt esošos un topošos klientus ar lielisku pasākumu - Džentlmeņu dienu! Sākot ar šo gadu BG Suits iedibina tradīciju, kad kompānijas jubilejas dienas nedēļā mēs organizēsim šo lielisko pasākumu.

 

Pasākuma mērķis ir pulcēt džentlmeņus, līdzīgi domājošu cilvēku kompānijā, kad brīvā atmosfērā Jums tiks dota iespēja saņemt informāciju un piedāvājumus par dažādām iespējām, kuras paredzētas īstiem džentlmeņiem. Pasākuma gaitā informāciju par džentlmeņus interesējošām tēmām piedāvās atpazīstami nozares līderi un eksperti:

Montblanc - aksesuāri, kas pasvītro individualitāti;
Domenikss - Mercedes-Benz vēsturisko vērtību un nākotnes inovāciju spēks;
Jewels Stock - limitēti rokas pulsteņu modeļi un to kolekcionēšanu;
Jevgēnijs Tarvids - īpašs viskijs un tā degustācija;
Eva Borisenko - cigāru smēķēšanas kultūra.

 

Pasākums notiks šā gada 29. aprīlī BG Suits salona telpās Blaumaņa ielā 28. Ierašanās uz pasākumu ir no 18:00 līdz 18:30. Vakara gaitā būs iespējams nobaudīt lielisku viskiju un uzsmēķēt cigāru.

 

Dalības maksa BG Suits esošiem klientiem ir 30,-EUR, savukārt topošajiem klientiem vai interesentiem 50,-EUR. Sakarā ar ierobežotu apmeklētāju skaitu, lūgums laicīgi pieteikt dalību zvanot pa tālruni 22888225 vai rakstot uz e-pastu: info@bgsuits.com

Dresscode: Gentleman's suit

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu