Mūsdienu džentlmenis Aivis Ceriņš

2017 09 26

Mūsdienu džentlmenis Aivis Ceriņš izvēlas BG Suits

 

Aivis Ceriņš kāzās tērpsies BG Suits uzvalkā

 

Izvēloties uzvalku, būtiskas ir nianses

 

TV personībai un pasākumu vadītājam Aivim Ceriņam uzvalks ir tikpat ierasta lieta kā ārstam balts halāts. Aivis Ceriņš šobrīd ir viens no pamanāmākajiem un elegantākajiem Latvijas vīriešiem, kurš uzvalkā tērpjas, ne vien atrodoties darbā televīzijā un vadot saviesīgus pasākumus, bet arī tos apmeklējot kā viesis. Novērtējot izcilu uzvalku kvalitāti, viņš dod priekšroku individuāli šūtam 

uzvalkam salonā BG Suits.

 

Mūsdienu džentlmenis Aivis Ceriņš

Aivis Ceriņš atzīst, ka, galvenokārt, uzvalka izvēli nosaka konkrēta vajadzība, kam tas paredzēts – ikdienai, darbam vai, piemēram, kāzām. Kā galvenos izvēli noteicošos faktorus Aivis min uzvalka kvalitāti, adekvātu un kvalitātei atbilstošu cenu, kā arī būtiskas ir nianses, piemēram, vieta pildspalvai uzvalka iekšpusē vai oderes krāsa. 

 

Lai gan TV ekrānos un sabiedriskās dzīves hronikās Aivis Ceriņš vienmēr izskatās elegalants, viņš pats atzīst, ka līdz šim viņam vēl nav izdevies veikalā iegādāties gatavu uzvalku, kas derētu kā uzliets, jo to piedurknes vienmēr esot par īsu viņa augumam. Savukārt, par vizītēm pie uzvalku meistariem džentlmeņu ateljē BG Suits, Aivis uzsver, ka nevienā veikalā nav pieredzējis tik plašu audumu un oderu klāstu. Uzvalku darināšanai BG Suits piedāvā aptuveni 1000 izcilas kvalitātes dabīgu audumu paraugus un aptuveni 100 īpaši izmeklētus oderes materiālus, kas ļauj padarīt uzvalku interesantāku, katram klientam piemērotāku.

 

BG Suits komanda ir sava aroda pratēji, kas zina, kā klientam ieteikt labāko variantu. Pats neesmu nekāds speciālists drēbnieka jautājumos, taču, aizejot uz pāris laikošanas reizēm, informācijas ziņā vien esmu bagātinājis sevi,” savā pieredzē ar BG Suits dalās Aivis. Viņš ar gala iznākumu – melnu trīsdaļīgu uzvalku - ir ļoti apmierināts un atzīst, ka no ateljē meistariem ir uzzinājis daudz būtisku lietu, sākot ar pareizu uzvalka lietošanu un glabāšanu, un beidzot ar zināšanām par podziņu un atloku izmēriem un etiķetes standartiem.

Par būtiskākajām individuāli šūta uzvalka priekšrocībām TV raidījumu un pasākumu vadītājs atzīst uzvalka pielāgošanu augumam un tā īpatnībām. “Mēdz teikt, ka uz pasaules nav divu vienādu paipalu olu. To pašu es varu teikt par cilvēka auguma aprisēm un niansēm. Piemēram, man no savā laikā stilīgajām pleca somām viens plecs ir nedaudz zemāks par otru. Drēbnieks, darinot uzvalku, to visu novērš, spēlējoties ar žaketes detaļām, piegriezumu un polsteriem,” atzīst Aivis.

 

Viņš īpaši uzteic BG Suits attieksmi pret savu darbu un klientiem, kā arī atklāj, ka savām nākamajā gadā gaidāmajām kāzām (Aivis Ceriņš ir saderinājies ar TV personību Leldi Lietavieti) viņš ir izlēmis gan uzvalku, gan kāzu kreklu pasūtīt tieši BG Suits džentlmeņu ateljē, piebilstot, ka “visticamāk, arī kāds no maniem draugiem darīs to pašu”.

 

Kā pievienotā vērtība salona BG Suits klientiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties īpašos džentlmeņu kluba rīkotos pasākumos, kuros, līdzās domubiedru sastapšanai un aizraujošām dažādu nozaru līderu diskusijām, tiek baudīti izsmalcināti dzērieni un cigāri. Savukārt uz jautājumu, ko mūsdienās nozīmē būt džentlmenim, Aivis Ceriņš uzsver: “Pirmkārt, par džetlemeni vīrieti padara manieres un attieksme pret apkārtējo. Tas izpaužas tik pašsaprotamās ikdienas situācijās kā priekšrokas došana sievietei vai vecākam cilvēkam. Taču, neaizmirstot arī paša džentlmeņa vizuālo tēlu, pievēršot uzmanību apavu tīrībai un atbilstošas kaklasaites 

izvēlei pie uzvalka”.

BG Suits salons piedāvā augstas kvalitātes, individuāli darinātu apģērbu vīriešiem, kas ir perfekti piemērots katra klienta ķermeņa formām un dizaina prasībām, kā arī ideāli palīdz vīrietim izpaust savu iekšējo būtību. Līdzās uzvalkiem un krekliem, BG Suits meistari piedāvā arī individuāli darinātus augstākās kvalitātes ādas apavus un izsmalcinātus aksesuārus.

 

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu