Tavs individuālais drēbnieks!

2017 09 27

Tavs individuālais drēbnieks!

 

  Lai arī kādas tendences nediktētu pasaules modes nami, klasiskais stils modē būs vienmēr. Un pats galvenais, lai 

uzvalks piestāv tieši tev. Individuāli šujot uzvalku pastāv vēl kāda būtiska priekšrocība – iespēja izvēlēties augstas kvalitātes audumu sev vēlamā krāsu gammā. Audumam noteikti jābūt dabiskam, elpojošam, labas kvalitātes, un 

lai tas neburzītos. Pasūtot apģērbu pie BG Suits, ir iespēja 

izvēlēties no vairāk kā 1000 dabīgu uzvalku un dažādu kreklu audumiem.

Dzīves Garša

Svarīga individualitāte

BG Suits piedāvā izšūt personalizētus iniciāļus uz krekla piedurkņu atlokiem, vai uzvalka iekšpusē. Iniciāļi ir kļuvuši par smalku veidu, kā vīrietis var izcelt sava apģērba individuālo pieeju.
Rūpējoties par apģērba ilgmūžību, katram klientam tiek izgatavots arī individuāls pakaramais pēc viņa plecu platuma, lai uzvalks uzglabājoties neieņemtu citu formu. 

 

Akcenti

Nebaidies eksperimentēt ar akcentiem! Interesantākam koptēlam iesakām izvēlēties kontrastējošas krāsas oderi, pogas, kaklasaiti vai tauriņu, tas ļaus izcelt individualitāti. Kā stilīgs akcents var kalpot arī kabatas lakatiņš.

 

Apavi

BG Suits darinātie apavi tiek noslīpēti līdz mazākajai detaļai, uz zoles tiem pat ir īpašnieka iniciāļi,Apavi tiek radīti no augstākas kvalitātes dabiskās ādas, ieskaitot zoli un visas oderējuma detaļas. Tas ļauj pēdai ātri pielāgoties kurpēm un sniedz komforta sajūtu nēsātājam. Pasūtot individuāli darinātus apavus tiek ņemts vērā kā kājas izmērs, tā arī tādas nianses kā pacēlums un nēsāšanas ieradumi.

 BG Suits piedāvājumā ir 4 sezonas apavu modeļi – klasiskie, oksfordi, loferi un brogi. Aukstākiem gada mēnešiem BG Suits piedāvā arī 2 zābaku modeļus.

 

 

BG Suits drēbnieka vizītes organizē katru ceturtdienu, lai noņemtu mērus jauniem klientiem.

Комментарии

Авторизуйтесь, чтобы комментировать